Pirmizrāde : piektdien 22. jūnijs

Komēdija12+

Pilnīga skaistule

I Feel Pretty

Vērtējums: 12+
Kategorija: Komēdija
Ilgums: 1 stunda 50 minūšu

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Pēc romantiskām filmām un komēdijām „Zvērests“, „Viņš nav tevī ieķēries“, „Skolotājā iemīlēties nedrīkst“ pazīstamais režisoru duets Ebijs Kons un Marks Silveršteins atsākuši sadarbību, kuras rezultātam noteikti tiks pievērsta daudzu meiteņu uzmanība. Komēdija „Pilnīga skaistule“ ir par sievietes pašcieņu un par to, ka pašpaļāvība maina visu!

Renē dzīvē bijuši vieni vienīgi mēģinājumi ievērot kārtējo diētu vai pievērsties fitnesam. „Mēģinājums ieskaitīts,“ Visums nodomāja un notrieca nabadzīti no velotrenažiera. Meitene sasit galvu un gūst anomālu pārliecību, ka ir kļuvusi neatvairāma. It kā būtu no jauna piedzimusi, Renē droši savaldzina puisi, piedalās bikini konkursā un bez kautrēšanās ierodas modeļu aģentūrā!
Ir tikai viena ķibele – citu acīs viņa nav mainījusies ne par mata tiesu. Ārēji. Taču iekšēji? Varbūt pašapziņa tomēr ir meiteni mainījusi?

Galvenajā lomā – aktrise ar izaicinošu ampluā Eimija Šumere („Draiskule“), kopā ar viņu filmējusies Mišela Viljamsa („Blue Valentine“), modele un aktrise Emīlija Ratakovski, pasaules līmeņa topmodele Lorēna Hatone un pati „melnā pantera“ Neomija Kempbela.