Pirmizrāde : piektdien 9. marts

Komēdija16+

Sveika, Oksana Sokolova!

Ну, здравствуй, Оксана Соколова!

Vērtējums: 16+
Kategorija: Komēdija
Ilgums: 1 stunda 30 minūšu

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Pēc īsmetrāžas filmas „Sveika, Oksana Sokolova!“ sekmīgas demonstrēšanas un festivālu „Kinotavr“ un „Koroče“ balvām režisors Kirils Vasiļjevs nolēma no tās izveidot graujošu komēdiju par ērmotu situāciju, kuras dēļ kādam puisim dzīve apgriežas ar kājām gaisā.

Filmas galvenais varonis Iļja vienmēr sapņojis kļūt par aktieri. Šis sapnis liek provinces puisim doties uz Maskavu, lai tur sāktu reibinošu karjeru. Galvaspilsētā jaunietim neveicas, tomēr reiz laime uzsmaida trakajam piedzīvojumu meklētājam. Viņu pieņem par „Vīriešu radio“ raidījuma vadītāju, no rītdienas viņa balss skanēs ēterā! Gaidāma slava un panākumi.

Kā lai nenosvin šādu notikumu! No rīta jaunizceptais raidījuma vadītājs nedabū pār lūpām ne vārda — pēc vētrainās ballītes balss pavisam pazudusi. Līdz tiešraidei pusstunda, visizdevīgākais ētera laiks, līgums parakstīts — Iļju pārņem panika… Vienīgā izeja — injekcija balss saitēs. Ārsts apgalvo, ka šajā situācijā tikai tā var glābt. Un, lūk, raidījuma vadītājs ir pie mikrofona. Viss ir gatavs tiešraidei. Atpakaļskaitīšana. Iļja sasveicinās ar radio klausītājiem… sievietes balsī!

Kļuvis par ērmotās situācijas ķīlnieku, varonis dara, ko spēj, lai atgūtu savu balsi un nezaudētu doto iespēju.