Pirmizrāde : piektdien 20. aprīlis

Drāma7+

Treneris

Тренер

Vērtējums: 7+
Kategorija: Drāma
Ilgums: 2 stundu 17 minūšu

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Šogad kinoteātros gaidāma filma “Treneris” – pēc piecu gadu gatavošanās šim darbam režijā debitē viens no pašiem populārākajiem un iecienītākajiem Krievijas aktieriem Daņila Kozlovskis (“Ekipāža”, “Spiegs”, “Leģenda Nr. 17”).

Tas būs stāsts par profesionālo futbolistu Juriju Stoļešņikovu (Daņila Kozlovskis), kurš, būdams valsts izlasē, vienā no izšķirīgajām spēlēm netrāpa vārtos soda sitienu. Sarūgtinošās neveiksmes dēļ viņš zaudē vietu izlasē un ir spiests beigt karjeru.
Vienā acumirklī viņš ir zaudējis visu, un miljoniem cilvēku uzskata viņu par tautas ienaidnieku. Piepeši Jurijam piedāvā trenēt vāju provinces futbola komandu, kurai tomēr ir lielas izredzes. Kopā ar jauno komandu Jurijs spēs ne vien uzveikt savas bailes un nesamierināmos sāncenšus, bet arī pierādīt, ka pat pašiem izcilākajiem gadās pakrist, bet ne katrs var atkal piecelties un turpināt cīņu.

Šī spraigā azarta pilnā sporta drāma ir pielīdzināma labākajām amerikāņu filmām par treneriem – “Treneris Kārters”, “Atceries titānus”, “Ceļš uz slavu”. Pēc inscenējuma līmeņa un kvalitātes filma var sacensties ar futbolam veltītajiem projektiem “Vārti”, “Pele: Leģendas dzimšana”, “United”.