Lietuviškai
  • Lietuviškai
  • Русский
  • English

Premjera: 17.12.2021

Žmogus-Voras: Nėra Kelio Atgal

/Spider-Man: No Way Home

Režisierius: Jon Watts

Anonsas
Pridėti prie mėgstamų filmų

IMDB įvertinimas

7.4

  • N-13
  • EN
  • LT
Žanras
Nuotykių
Trukmė
2val 28min
Vaidina
Jake Gyllenhaal, Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Zendaya -

Comic Con Baltics suteikia galimybę TAU tapti vienu pirmųjų, pamačiusių vieną laukiamiausių metų filmų ŽMOGUS VORAS: NĖRA KELIO ATGAL.
Gruodžio 8 d., dar nepaskelbtą valandą, vyks nemokamų dvigubų pakvietimų dalybos.
Renginio laikas: Gruodžio 16 d., 19:00.
Renginio vieta: CINAMON MEGA Lietuva, Kaunas.
Į RENGINĮ DALYVIAI ĮLEIDŽIAMI BUS TIK SU GALIMYBIŲ PASU.
Pakvietimų dalybos vyks:   https://ccbaltics.com/zmogusvoraskaune/
O jeigu nenori laukti - mes atsižvelgėme į ankstesnius fanų prašymus ir sudarėme galimybę į specialią fanų premjerą įsigyti ir mokamus bilietus.


2019-ųjų metų filmo „Žmogus-Voras: toli nuo namų“ pabaigoje žmonija sužino, kas slepiasi po paslaptingojo superherojaus kauke. Nors Piteris Parkeris (aktorius Tom‘as Holland‘as) džiaugiasi, kad savo dvigubo gyvenimo nebereikia slėpti nuo savo merginos (akt. Zendaya), vis tik padidėjęs žmonių dėmesys vaikinui ir jo artimiesiems nemenkai apsunkina gyvenimą.


Suvokęs, kad yra galimybė pakeisti susidariusią situaciją, Piteris pagalbos kreipiasi į daktarą Streindžą (akt. Benedict‘as Cumberbatch‘as). Daktarui, kaip žinia, pavaldžios tokios laiko ir erdvės paslaptys, kokios paprastiems žmonėms net nesisapnuoja. Streindžas gali pakeisti realybę taip, kad niekas ir toliau nežinotų tiesos apie žmogų-vorą. Tiesa, „niekas“ išties reiškia visus: ir Piterio merginą, ir šeimą, ir draugus. Suvokęs, kad tokia kaina galbūt yra per didelė, nei jis norėtų mokėti, Piteris pabando sustabdyti Streindžą ir tuomet ištinka katastrofa.


Realybė pasikeičia taip, kaip nė vienas iš jų negalėjo tikėtis net didžiausiame košmare. Dabar Piteriui tenka susidurti su dar nepatirtais sunkumais, didžiuliais pavojais, naujais ir jau matytais priešininkais bei sužinoti tikrąją buvimo žmogumi-voru prasmę.

Gruodžio 16
Pasirinkti datą
Premjera: 17.12.2021