Par Cinamon

Kinoteātris Cinamon tirdzniecības parkā Alfa tika atvērts 2008. gada 7. novembrī. Cinamon kinoteātri darbojas arī Igaunijā – Tartu, kā arī Lietuvā – Kauņā.

Cinamon kinoteātrī Rīgā ir 8 kino zāles ar kopējo vietu skaitu 1360 skatītājiem. Kinoteātris ik nedēļu saviem apmeklētājiem nodrošina 12 līdz 16 jaunākās filmas. Mēs piedāvājam vairāk nekā tikai filmu skatīšanos, sniedzot dažādas papildus izklaides iespējas – ne-azartspēļu spēļu iekārtas bērniem un pieaugušajiem.

Kinoteātra Cinamon kinozāļu dizains ir veidots tā, lai skatītājam sniegtu maksimālu komfortu vizuālo un skaņas efektu baudīšanā, ko nodrošina jaunākās tehnoloģijas. Filmas tiek izrādītas gan 2D, gan 3D formātos. Pie kinoteātra pieejama plaša bezmaksas autostāvvieta.

Mūsu prioritāte ir apmierināti un laimīgi apmeklētāji jeb, kā mēs viņus saucam, – draugi. Tāpēc draugiem Cinamon piedāvā dalību lojalitātes programmā, kas sniedz ne tikai tūlītēju ieguvumu – atlaides un citus bonusus, bet arī tālāk turpina atalgot par viņu lojalitāti.